Pinterest İle Modayı Takip Et

Pinterest İle Modayı Takip Et

Pinterest aslında görsel fikir kataloğu olan modern evlere ve stile sahip sahip olmak isteyenler için fikir önerileri sınan bir platformdur.
Bu platformda eviniz büyük ya da küçük olması hiç sorun değil. Tabii eviniz ne kadar büyük olursa uygulayabileceğiniz fikir sayısı o kadar artacaktır. Bugün sizler için pinterest ailesinden mobilya seçimi ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Bol yastıklı koltuklar, konforlu eşyalar gerçek bir evin vazgeçilmezleri arasında bulunan dekorasyon. Oturma odasındaki koltukların gri veya beyaz tonlarında olması yine dikkat çeken unsurlar arasında bulunan geçişler ile bu eşyalara hareketlilik ise yastık seçimi ile sağlanarak renkli yastıklar evlerin kurtarıcısı. Aynı şekilde doğal malzemelerden yapılmış eşyalar da evinde en önemli parçalardan. Örneğin masanız ahşap, orta sehpanız ise mutlaka camdan olması gibi…
Yada aydınlatmanın önemi loş bir ışıklandırma burada lambaderlerden veya sarkıt avizelerinizde doğal malzemelere, hasır iplere, eski şarap şişelerine yer verebilen orijinal aydınlatma tasarımları…
Mobilya seçimlerinin olmazsa olması duvar renkleri;
Pinterest demek = pastel tonlar demek olduğundan en popüler duvar boyası renkleri olan beyaz, gri ve pudra ile kullandığınız aksesuarların ve mobilyaların kendilerini daha rahat göstermesini sağlıyor. Unutmayalım ki gerçek bir evin olmazsa olmazı aksesuarlardır.

Pinterest tarzı mobilya ve aksesuar arayışınız varsa inegöl mobilya firmaları web sayfalarına göz atabilirsiniz.

mobidun