Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya Üreticileri tüm yenilikleri takip ederek, son trend ürünleri baz almaktadır. Ayrıca çoklu ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile tüketici ile ürünlerini  buluşturuyor.

Bursa İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya Vadi bir inegöl mobilya firmasıdır. Güvenli kaliteli sağlam yapıda uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri vadi alt yapısında bulabilmeniz mümkün.  İnegöl mobilya vadi Bursa inegöl mobilyası ürünlerini itina ile bünyesinde barındırmakta ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Bursa inegöl mobilyası ünü dünyaya yayılmış bir sektör olup bu alanda yüzlerce marka bulabilmeniz mümkün. Farkları ise imalattan halka sağlam kaliteli ve modern yapısı ile satış gerçekleştirmeleridir.

İnegöl mobilya Vadi sektöre 2017 yılının ilk çeyreği gibi girse de bu kısacık zaman diliminde markasını yurt dışına dahi duyurmayı başarmıştır. 2019 Yılında Almanya’ya açtığı showromun ardından hızlıca yükselişe geçti.

Kısacası, inegöl koltuk, inegöl yatak  odaları, inegöl genç odaları ve düğün paketleri olarak ihtiyacınız olan tüm ev eşyasını sizler için yüksek kalite ve performans ile üretiyor.
Daha Detaylı Bilgi ve İletişim İçin Firma ile irtibata Geçebilir müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bursa Mobilya Firmaları

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım mobilyaları ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır.

İLETİŞİM

mobidun